Recontact Istanbul:Eyes Of Sky

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89.1 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Recontact Digital Arts
Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz çok farklı bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız.

Dünyanın ilk sinematografik mobil oyunu olan Eyes of Sky, size yepyeni bir interaktif sinema deneyimi yaşatacak olan bir mobil oyun ile karşınızda. Recontact Istanbul:Eyes Of Sky mobil oyunu ilk olarak IOS mobil cihazlara indirilirken şimdi de Android mobil cihazlara indirilmeye başladı. Oyunumuzu mobil cihazınıza ücret ödemeden indirin ve kendinizi bir sinema filminin içerisine  dahil edin. 

Sadece ara videolarının gerçek olduğu fakat oyun tasarımlarının fotografik veya animasyonla yetinildiği eski tip video oyunların aksine Eyes of Sky, videoların müdahale edilebilir interaktif bir yapısının olduğu, tamamen gerçek mekanlarda ve gerçek sinema oyuncularıyla hazırlanan bir polisiye maceradır. Başkomiser Ersin ile (Fikret Kuşkan) kapsamlı bir cinayet soruşturmasına tanıklık etmekle kalmayıp doğrudan bu soruşturmanın baş rolü olacağınız, daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir mobil sinema sizleri bekliyor. Dünyanın en gizemli şehri İstanbul ise tüm tarihi dokusu ve sırlarıyla bu oyuna ev sahipliği yapıyor.

Eşkali verilen şüphelileri güvenlik kameralarını inceleyerek bulmaya çalışacağınız, sorgulamalar yapıp şüpheli cevapları tespit edeceğiniz ve deşifre edilmiş yüzlerce fotoğraf, video ve günlük ile soruşturmayla ilgili ipuçları toplayacağınız tam kapsamlı bir polisiye simülasyonla dikkatinizi, sabrınızı ve zekanızı test edip sınırlarınızı zorlamaya çalışın.

Daha Fazla Göster
Recontact Istanbul:Eyes Of Sky indir
DİĞER SÜRÜMLER